השאלה של איך מטפלים בפאניקה הינה נפוצה במיוחד בקרב רבים אשר סובלים מבעיה זו ומהסימפטומים השונים שלה. על פי הנתונים, הפרעת פאניקה פוגעת בשלושה אחוזים מהאוכלוסיה, כאשר השכיחות של הפרעה זו גבוהה יותר בקרב האוכלוסייה הנשית. גישות שונות עוסקות בסוגייה איך מטפלים בפאניקה, כאשר מטפלים רבים מאמינים כי מדובר על השפעה ביולוגית וסביבתית כאחד. כמו כן, הסוגייה איך מטפלים בפאניקה הינה מורכבת מהסיבה כי התקפי פאניקה הינם בלתי צפויים, כאשר החשש הגדול של המטופל הוא כי ההתקף יתקיים בסביבה ובזמן בו לא יוכל לקבל עזרה. גיל ששון הינו מטפל Li-CBT ומאמן מוסמך אשר עבר את הסמכתו בבית הספר לטיפול CBT בעצימות נמוכה של המכללה האקדמית וינגייט. בנוסף, ששון הינו מאמן מוסמך מטעם בית הספר לאימון של מכון אדלר, כולל לימודי התמחות באימון מתבגרים ובאימון הורים ומגשר, בוגר לימודי גישור באוניברסיטת בר אילן. בנוסף, גיל ששון מעניק מענה מקצועי עבור מטופלים רבים אשר מעוניינים לדעת

איך מטפלים בפאניקה, איך מטפלים בפוביה, איך מטפלים בפוביות, איך מטפלים בחרדות ועוד.

איך מטפלים בפוביה

הסוגייה של איך מטפלים בפוביה הינה מורכבת. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לטפל בבעיה זו באמצעות טיפול קוגניטיבי. טיפול זה מתמקד באימון טכניקות שונות של הרגעה והרפייה. כמו כן, חשוב במיוחד לבחור אך ורק במטפל מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון אשר יכול להבטיח טיפול אפקטיבי, מקצועי ונעים ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות.

איך מטפלים בפוביות

רבים אשר סובלים מהתקפי פאניקה מבקשים לדעת איך מטפלים בפוביות. התקף חרדה או פוביה הינו למעשה ביטוי פיזיולוגי למצבו הנפשי של האדם אשר נמצא בחרדה. התקף זה עשוי לגרום לתחושה של התמוטטות או התקף לב, אם כי לרוב לא מדובר בסכנה רפואית ממשית. כך או אחרת, ישנה חשיבות גבוהה לפנייה לטיפול על ידי מטפל מוסמך.

איך מטפלים בחרדות

גיל ששון הינו מטפל Li-CBT ומאמן מוסמך אשר עבר את הסמכתו בבית הספר לטיפול CBT בעצימות נמוכה של המכללה האקדמית וינגייט. בנוסף, ששון הינו מאמן מוסמך מטעם בית הספר לאימון של מכון אדלר, כולל לימודי התמחות באימון מתבגרים ובאימון הורים ומגשר, בוגר לימודי גישור באוניברסיטת בר אילן. בנוסף, גיל ששון מעניק מענה יעיל ומהיר עבור מי שמחפש איך מטפלים בחרדות.

הגדלת תמליל
שינוי קונטרסט