fbpx

זוגיות

זוגיות

זוגיות

הזוגיות היא חלק מהותי בשלבי החיים של רוב האנשים

ולכן הרצון להיות בזוגיות, לחזק אותה ואף לפרק אותה נוגע כמעט לכל אחד. ישנה נטייה לראות את הזוגיות כמקור לכוח רגשי ונפשי, אך לעיתים מגיעים להבנה כי יש להתמודד עם קשיים במהלך החיים, גם באמצעות כוחות עצמיים הקיימים אצל כל אחד מאיתנו. אם אתם חווים קשיים במציאת זוגיות, מתקשים להתחייב לבן או בת זוג קבועים או מתמודדים עם תהליך פרידה, כדאי לכם להגיע לטיפול זוגיות. הטיפול מתבצע לבד או עם בן או בת הזוג, על מנת לשפר את אורח החיים היום יומי שלכם.

מיסוד הקשר הזוגי

מיסוד הקשר הזוגי הוא אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר אצל זוגות בישראל. אך עם זאת, ניתן לראות סוגים שונים של זוגיות אשר חלקם אינם שייכים למוסד הנישואים המוכר לנו. בני זוג המעוניינים להישאר ביחד כנשואים או כזוג עם ילדים משותפים, יכולים לחוות תחושות חרדה מהעתיד ומהדרישה של הסובבים אותם במיסוד הקשר. התחושות הללו יכולות להופיע לקראת מועד חתונה או בשלבים מתקדמים של הקשר. טיפול זוגי בשיטת ה-CBT יכול להוות את הפתרון המתאים ביותר במקרים הללו ולשנות דפוסי חשיבה על מנת לבנות את הקשר הזוגי בצורה הטובה ביותר.

התמודדות עם שחיקה זוגית

שחיקה זוגית היא מושג שאינו נאמר הרבה אך הוא קיים בהרבה מאוד בתים בישראל. השחיקה הזוגית אינה אומרת שיש יותר ויכוחים או שאין אהבה, אלא לרוב תחושות אישיות המשפיעות על חיי היום יום של הזוג המקיים חיים משותפים. גם כאן, טיפול CBT יכול להועיל להתמודדות עם השחיקה הזוגית באמצעות דרכי טיפול השמים דגש על שינוי דפוסי חשיבה הקיימים אצל בני הזוג.

[et_pb_text _builder_version="4.6.1" global_colors_info="{}"]

טיפול בתחום הזוגיות – איך מתחילים?

אם אתם סובלים ממריבות, שחיקה זוגית, מאבקים לגבי חינוך הילדים וכל בעיה הנוגעת לזוגיות, אתם מוזמנים להגיע לטיפול זוגיות בשיטת ה- LI CBT של המטפל גיל ששון. שיטת ה-LI CBT של המטפל גיל ששון מלווה מטופלים רבים ברחבי הארץ המתמודדים עם קשיים במציאת זוגיות ובשימור הזוגיות הקיימת.

טיפול בתחום הזוגיות עם מטפל CBT גיל ששון / מטפל CBT יגאל שרון

לפרטים נוספים על טיפול ה-LI CBT של גיל ששון, או של המטפל יגאל שרון, השאירו את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם בהקדם בשיחת טלפון!

במקום להתלבט אם כן, או לא.. כמה פרטים בסיסיים ואז נדבר ו – נתלבט ביחד

חיפוש

עקבו אחרינו ברשתות

צרו קשר