חיים ללא חרדות

אם אתם סובלים מפחדים ואי שקט פיזי ורגשי

בשאלות הקשורות לעתיד שלכם, יתכן שאתם סובלים מחרדה. חרדה היא הפחד מהפחד. בזמן שהפחד הוא רגש חשוב המשרת אותנו ומגן עלינו, החרדה – הפחד מהפחד מפריעה לנו בחיים. ולכן, כדאי לטפל באותו פחד מסויים ממנו אתה מפחד. הפחד מהפחד מזמין את החרדה ולמעשה מנבא אותה – מבטיח שתבוא וזו הסיבה העיקרית שטיפול בו חשוב כל כך לטפל בו בצורה מקצועית ומעמיקה, כך תוכלו להבטיח לעצמכם חיים מלאים וטובים יותר.

להיפטר ממקור החרדה

חרדה יכולה להופיע בהתקפי חרדה על-ידי המערכת הסימפתטית הנמצאת במערכת העצבים שלנו. התקפי חרדה תלויים במקור מסויים ממנו נוצר הפחד ממשהו שיתרחש בעתיד. חרדה

יכולה להופיע אצלכם כחרדה קלה, חרדה בינונית או חרדה קיצונית (נקרא גם חרדה קלינית ובספרות המקצועית מוזכרת גם כחרדה מאזורית).

התקפי חרדה ניתן לזהות על-ידי סימפטומים פיזיים כגון:

  • קשיי נשימה וקוצר נשימה.
  • דופק גבוה,
  • הזעה (לעתים התחושה היא של זיעה קרה)
  • כאבים באיזור החזה.
  • כאב ראש.
  • לחץ דם גבוה.
  • טיקים בעיניים.

בכדי להגיע למקור החרדה, כדאי לפנות לטיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי, המסייע למטופלים להתמודד עם החרדות והלחצים היום יומיים הפוגעים בשגרה שלהם.

חרדה ספונטנית או חרדה נבנית

כאשר אתם מגיעים לטיפול בחרדות, המטפל בשיטת CBT לטיפול קוגניטיבי התנהגותי יבדוק איתכם האם החרדה שלכם היא ספונטנית או האם זו חרדה שנבנתה לאורך זמן, בכדי להתאים לכם את הטיפול לחרדות מהן אתם סובלים. ההתמקדות בטיפול היא בשינוי מצב קוגניטיבי ובשינוי דפוסי התנהגותי אשר הובילו לאותן חרדות מהן אתם סובלים.

איזה טיפול מתאים לחרדה שלכם?

בכדי להתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר לחרדות שלכם, כדאי לכם לפנות למטפל CBT גיל ששון (כפר יונה) או למטפל יגאל שרון (כפר סבא). גיל ששון נקרא הוא סיביטיסט ומטפל בכלי ה LI CBT המטפלת בבעיות התנהגותיות שונות כגון דיכאון וחרדות.

טיפול בחרדות עם הסיביטיסטים גיל ששון, יגאל שרון ( טיפול CBT)

רוצים לקבוע פגישה עם סיביטיסט? כנסו לדף “צור קשר” באתר ומלאו את טופס רישום הפרטים. לאחר שהפרטים שלכם ישלחו, ייצרו איתכם קשר לתיאום פגישה עם המטפל גיל ששון או עם המטפל יגאל שרון ליום ולשעה הנוחים לכם. בין אם בחרתם בטיפול LI CBT של המטפל גיל ששון, או בטיפול CBT של המטפל יגאל שרון תדעו שאתם כבר צעד אחד קדימה לטיפול מעמיק ומקצועי לחרדות שלכם.

במקום להתלבט אם כן, או לא.. כמה פרטים בסיסיים ואז נדבר ו – נתלבט ביחד