פחד מעמידה מול קהל הוא פחד נפוץ יחסית אך כאשר הוא פוגע באופן משמעותי בהתנהלות היום יומית, בין אם זה בעבודה ובין אם זה בלימודים, חשוב שינתן לכך טיפול מקצועי. טיפול בפחד קהל מאפשר למטופל לקבל כלים מקצועיים אשר ילוו אותו ברגעים בהם הוא יצטרך שוב לעמוד מול קהל. ההתמודדות בסופו של דבר היא עצמית של המטופל ברגע שהוא צריך לעמוד מול קהל, אך באמצעות טיפול נכון הוא יוכל להתמודד עם הבעיה באופן עצמאי.

מהן הסיבות לפחד מקהל?

הסיבות לפחד מקהל יכולות להיות משתנות ויכולות להיות קשורות לחוויות מהילדות, לתרבות ממנה הגיע המטופל וגם מסיבות תורשתיות אשר ניתן לאבחן אותו באופן מדוייק. לכן, במקרה של פחד מלעמוד מול קהל ולדבר, טיפול אקטיבי המתייחס להווה ולעתיד הוא הטיפול היעיל ביותר. הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי מתייחס להתמודדות של המטופל עם הפחד ביום יום ואינו מתמקד בעבר של המטופל. כך למעשה הטיפול הופך להיות אקטיבי יותר, מהיר יותר וממוקד מטרה.

התמודדות עם פחד קהל

אם אתם סובלים מפחד קהל, אין סיבה שתתמודדו עם הסבל הזה לבד! באמצעות סדרת טיפולים בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), יש לכם אפשרות לקבל את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם אחד הפחדים החברתיים הנפוצים ביותר. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם פחד הקהל באופן מקצועי ומהיר היא באמצעות טיפולי ה-CBT הממוקדים של הסיביטיסטים גיל ששון ויגאל שרון! הסיביטיסטים גיל ששון ויגאל שרון נחשבים למטפלים המובילים כיום בתחום ה-CBT ומעניקים טיפולים מקצועיים וממוקדים להתמודדות עם חרדות ופחדים שונים כולל פחד ומעמידה ודיבור מול קהל.

פנייה לטיפול מקצועי בשיטת ה-CBT

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לטיפול מקצועי להתמודדות עם החרדה או הפחד שלכם מעמידה מול קהל, מטפלי ה-CBT יגאל שרון וגיל ששון הם הכתובת שלכם! עם ניסיון של מאות טיפולי CBT וליווי מטופלים בהתמודדות עם פחד מעמידה מול קהל, מטפלי ה-CBT יגאל שרון וגיל ששון יעניקו לכם את סדרת הטיפולים הטובה ביותר בכדי להביא אתכם להתמודדות עם אחת החרדות החברתיות הנפוצות ביותר.

טיפול בפחד קהל עם הסיביטיסטים יגאל שרון וגיל ששון

לקביעת טיפול בפחד קהל עם מטפל ה-CBT יגאל שרון או עם מטפל ה-CBT גיל ששון, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לקביעת מועד הטיפול הבא שלכם!