fbpx

טיפול ב OCD

טיפול ב OCD

טיפול ב OCD

אחת ההפרעות הנפוצות ביותר היא הפרעה אובססיבית קומפולסיבית אשר מקשה על התפקוד היום יומי לרבים הסובלים ממנה מבלי שהם ידעו שאכן יש להם בעיה כזו. אם אתם סובלים ממחשבות טורדניות לאורך היום והן מביאות אתכם לפעולות "טקסיות" אשר לא מאפשרות לכם מנוח, יתכן ואתם סובלים מ-OCD. טיפול ב OCD הנחשב ליעיל במיוחד הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) המתמקד בשינוי דפוסי חשיבה ושינוי דפוסי התנהגות על מנת למנוע מהמחשבות הטורדניות והפעולות החוזרות על עצמן להתרחש שוב ושוב אצל המטופל.

התמודדות עם או סי די אצל ילדים ומבוגרים

או סי די יכול להופיע אצל ילדים ואצל מבוגרים באותה מידה וכאשר אין טיפול נכון לבעיה, יכולות להיות השלכות משמעותיות על התפקוד היום יומי של הסובלים מההפרעה. המחשבות הטורדניות יכולות אף לפגוע ביכולת של הסובל מהן לתפקד בצורה תקינה ונורמטיבית במקום עבודה ובמסגרות חברתיות אחרות. בנוסף, החזרה על הפעולות "הטקסיות" כגון ניקיון בצורה מסויימת, סידור חפצים לפי סדר מסויים יכולות להעלות תחושות של חוסר בטחון תמידי בפעולות היום יומית וכך לפגוע גם ביכולת לקיים מערכת יחסים זוגית תקינה. לכל הדעות, הפרעה אובססיבית קומפולסיבית יכולה להיות מטרד בעייתי בתוך מסגרות חברתיות רבות ועלולה לפגוע ביכולת של הסובל מההפרעה הזו לבנות קשרים חברתיים לאורך זמן.

OCD טיפול בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית

אם אתם מחפשים פתרון ל- OCD טיפול בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית הוא הטיפול המומלץ ביותר. זהו טיפול ממוקד מאוד המחולק למספר מפגשים. בדרך כלל סדרת המפגשים אורכת כ-12 מפגשים עם מטפל, כאשר בתום הטיפול המטופל צריך להיות בעל כלים מקצועיים ופרקטיים להתמודדות יום יומית עם הפרעת ה-OCD ממנה הוא סובל ואשר מקשה עליו ביום יום.

למה כדאי להגיע לטיפול קוגניטיבי התנהגותי במקרה של OCD?

במקרה של הפרעה אובססיבית קומפולסיבית, חשוב שיהיה לכם טיפול הולם ומקצועי על מנת שתוכלו להתמודד עם הפרעה זו בצורה טובה ולשפר את איכות החיים שלכם. הפרעת ה-OCD בדרגות מסויימות יכולה להביא אנשים לבידוד מהסביבה שלהם ולהתרחקות מיצירת קשר עם בני משפחה, חברים, קולגות מהעבודה ולחרדה גדולה מבניית מערכת יחסים זוגית. על כן, פנייה לטיפול ב-OCD היא השלב הקריטי והחשוב ביותר בכדי להתמודד עם ההפרעה הזו בצורה יעילה ולצאת לדרך חדשה שתיטיב איתכם ועם הסובבים אתכם.

טיפול OCD עם מטפלים מקצועיים

המטפלים המקצועיים ביותר בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) הם המטפלים גיל ששון ויגאל שרון המטפלים במאות מטופלים בכל שנה הסובלים מהפרעות שונות כולל הפרעת OCD ברמות שונות. טיפול OCD של המטפלים יגאל שרון וגיל ששון נחשב למקצועי במיוחד ומהווה את הטיפול המומלץ ביותר למטופלים בכל הגילאים הסובלים מהפרעה זו. מטפל ה-CBT גיל ששון מטפל בהפרעת OCD בקליניקה פרטית בעיר כפר יונה ומטפל ה-CBT יגאל שרון מטפל בקליניקה פרטית בעיר כפר סבא. בנוסף, ניתן לקבל טיפול ל-OCD מיגאל שרון ומגיל ששון דרך אפליקציית זום ZOOM דרך הטלפון הנייד שלכם או המחשב ולהינות מגישה לסדרת טיפולים מקצועית בכל מקום בו תהיו (גם אם אתם נמצאים בחו"ל).

טיפול ב OCD עם הסיביטיסטים יגאל שרון וגיל ששון

לקביעת מועד לטיפול ב OCD עם המטפלים בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית יגאל שרון או גיל ששון, מלאו עכשיו את הפרטים האישיים שלכם באתר ואחד מהמטפלים יחזור אליכם בהקדם לקביעת יום ושעה לטיפול הראשון שלכם. אם בחרתם להתמודד עם הפרעת OCD ממנה אתם סובלים ולהגיע לטיפול, יש לכם הזדמנות לקבל טיפול מקצועי ויעיל מאחד מ-2 מטפלי ה-CBT הטובים ביותר בישראל.

טיפול בOCD

חיפוש

עקבו אחרינו ברשתות

צרו קשר