גיל ששון הוא מטפל Li-CBT ומאמן מוסמך, אשר רכש את הסמכתו בבית הספר לטיפול CBT בעצימות נמוכה של המכללה האקדמית וינגייט. גיל הוא מאמן מוסמך מטעם בית הספר לאימון של מכון אדלר, כולל לימודי התמחות באימון מתבגרים ובאימון הורים. גיל ששון הוא גם מגשר, בוגר לימודי גישור באוניברסיטת בר אילן. כל הידע שגיל רכש עם השנים, הכשירו אותו לביצוע טיפולי Li-CBT, ביניהם טיפול CBT בחרדה חברתית. גיל ששון מציע למטופליו טיפול CBT בחרדה בנתניה, טיפול CBT בחרדה בכפר יונה וגם טיפול CBT בחרדה בשרון. חרדה חברתית היא למעשה סוג של מחסום פסיכולוגי אשר מונע מהאדם לחיות חיים מלאים. חרדה חברתית באה לידי ביטוי במגוון תחומים, לדוגמה, פחד במה, פחד מהכרות רומנטית, פחד מהשתתפות באירועים חברתיים או משפחתיים ועוד. טיפול CBT בחרדה בנתניה וכן טיפול CBT בחרדה חברתית בפרט, הוכח כאחד הטיפולים היעילים לבעיות הנ"ל. גיל ששון הוא מומחה בכל הקשור אל טיפול CBT בחרדה בנתניה, טיפול CBT בחרדה בכפר יונה, טיפול CBT בחרדה בשרון.

במהלך שנות עבודתו עם מטופלים, הוא הצליח לעזור לאין ספור אנשים ולשפר באופן ניכר ומשמעותי את חייהם. חרדות הן דבר שכיח בחברתנו המודרנית, בכל גיל, לכן לא מעט אנשים בוגרים ובני נוער נזקקים לקבלת טיפול CBT בחרדה בנתניה. שיטת הטיפול Li-CBT משלבת בין הקוגניציה לבין החשיבה והיא הוכחה כחזקה ביותר, אשר מביאה לתוצאות רצויות במהירות וביעילות. הטיפול ב- Li-CBT ממוקד ומכוון מטרה ודורש נקיטת פעולות מצד המטופל.

כל אחד מאיתנו נושא מטען רגשי כזה או אחר. המטען הרגשי נבנה על ידי דפוסי התנהגות אשר הוטמעו בשלבים מוקדמים יותר של חיינו, על ידי חוויות רגשיות ודברים נוספים אשר הטביעו את חותמם עלינו. כתוצאה מכל אלה, אנו רוכשים את היכולת לנהל קשרים אנושיים ולשלוט ברגשותינו. כל אלה גם משפיעים על מצבנו הפיזי כגון מערכת חיסונית וכדומה. ברור לכל כי למטענים רגשיים שליליים יש השפעה כמעט על כל תחומי החיים שלנו. החדשות הטובות הן שאפשר לחולל שינוי ממשי ולשפר את חיינו.

גיל ששון מזמין אליו כל מי שמעוניין לשפר את חייו ולהפרד לשלום מחרדות, מתסכולים, מפחדים ומדכדוכים למיניהם.