מי אני, יגאל שרון ?

יגאל שרון MSc מטפל קוגניטיבי התנהגותי CBT. מנהל התוכנית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי LICBT במכללת וינגייט. יו"ר האגודה לטיפול  קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה. מדריך, חוקר ומנחה סדנאות בתחום ה CBT. מטפל בבני נוער ומבוגרים עם הפרעות חרדה, דיכאון ,קשב וריכוז ובעיות ביצירת זוגיות ובשימור הזוגיות.

מטפל ומדריך מוסמך שלב 3  על פי גישתו של DAVID BURNS. גישת TEAM היא גישה מהגל השלישי שמתמחה בטיפול בהתנגדויות טיפוליות וביצרת מוטיבציה לשינוי. הטיפול בגישה זאת הוא קצר מועד. הגישה מבוססת על אבחון מדויק של הבעיה, יצירת קשר אמפתי (רגשי) עם המטופל, קביעת אג'נדה טיפולית ושימוש בכלים פרדוקסאליים בכדי לייצר מוטיבציה לשינוי. גישתו של ברנס יעילה מאד בטיפול בחרדה, בדיכאון, PTSD,OCD, זוגיות והפרעת אישיות גבולית. אני בעל ניסיון רב בטיפול בגישה היעילה הזאת.

במהלך השנים עסקתי רבות בטיפול במתבגרים ומבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז. אני בעצמי סובל מהפרעת קשב הדורשת טיפול ברטלין. הפרעת הקשב גובה מהסובלים ממנה מחירים כבדים: בלימודים, בעבודה , במיומנויות חברתיות וביצירת ושימור הזוגיות. רוב הסובלים מההפרעה הקשב מרבים להיכשל והם מפתחים בעיה של ערך עצמי המובילה גם להפרעת רגש שמורידה עוד יותר את יכולת המיקוד. במהלך השנים פתחתי התערבות מאד יעילה המבוססת על ה CBT  ו TEAM. אני מקנה למטופלי כלים משמעותיים מעולם המחשבות וההתנהגות בכדי לווסת את הרגש ולשפר את הערך העצמי. כמוכן אנחנו עובדים על שינוי הרגלים ובניית מיומנויות שמשפרות את התפקוד והביצועים. מצאתי שחלק גדול מהמטופלים שהגיעו עלי עם אבחון של קשב וריכוז ואף היו לעיתים מטופלים ברטלין. סבלו בעיקר מהפרעה חרדה וערך חמורה הרבה יותר מהפרעת הקשב.

בימים אילו אני מתעמק בטיפולים ביחסים, יצירת זוגיות ושימור הזוגיות על פי גישת ה TEAM. שני עבודות משמעותיות  של דוויד ברנס עומדים בבסיס הטיפול: INTIMATE CONNECTIONS טיפול לאנשים שמחפשים זוגיות ו

 FEELING GOOD TOGETHER. הגישה עוזרת לנו לגרום ליחסים במצוקה לעבוד. הטיפול הוא עם שני בני הזוג בנפרד. נעשה שימוש בכלי מאד יעיל שפותח על ידי פרופסור ברנס החץ האנכי הבין אישי.

 

הקליניקה של יגאל ממוקמת , ברחוב התע"ש 24 בכפר סבא

שבור את תקרת הזכוכית שלך

מי מאיתנו לא מרגשי לפעמים שאין עוד לאן לצמוח?
אז זהו - שיש... תמיד!

קבע את סדרי העדיפויות שלך בחיים

להנהיג סדרי עדיפויות בעסק ובחיים

איך להפוך משבר להזדמנות

הגל מאיים לשטוף אותך? בוא נראה ביחד איך נצא מזה מחוזקים

המפתח בידיים שלך

התקשר עכשיו ופתח את הדלת לעתיד שאתה רוצה לעצמך

previous arrow
next arrow
Slider
הגדלת תמליל
שינוי קונטרסט