WinCBT

חרדה חברתית כבר לא בשבילי

מרכז טיפול קוגניטיבי – התנהגותי בפריסה ארצית

להבין את החרדה ולשחרר אותה בתהליך טיפול קוגניטיבי ולראות אותה הולכת לדרכה בחלק ההתנהגותי.

החרדה החברתית יכולה להופיע בכל מיני פנים, היא יכולה להיות ספציפית והיא יכולה להיות נרחבת, (בשפה המקצועית יקראו לה במקרה הזה חרדה חברתית מוכללת), אבל כל זה לא משנה – אם היא משפיעה לך על החיים, עוצרת אותך מלעשות דברים שהיית רוצה ושבסתר הלב אפשר גם להודות שאולי זה היה מצליח, אבל זה פשוט לא קורה… כי פתאום קופאים, נבהלים, כועסים, מאבדים את המילים, לא משנה מה הסימפטום הגופני ומה בסוף ההתנהגות – כל זמן שזו לא ההתנהגות הרצויה (אנחנו קוראים לזה התנהגות בטוחה, או התנהגות נמנעת). אז זהו, די! הגעת לכאן סימן שעד כאן זה הספיק. טיפול WinCBT ממוקד וקצר מועד יעזור לך לצאת מזה ולצאת לדרך חדשה! כן, כן… דרך חדשה אפשרית ולא רחוקה ממך עכשיו. 

חרדה חברתית?  לא בשבילי!

שיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות

להנות גם בהפסקות בבית הספר ובפינת הקפה בעבודה

זו החרדה החברתית שגורמת לבידוד, זה לא אומר עלי שאני אדם מתבודד. אפשר לנצח את ההימנעות ולפעול חברתית ממש כמו שהייתי רוצה. עם החברים בהפסקות, בלי אוזניות ושאר מחסומים.

להיות אני כמו שאני ולא רק מאחורי המקלדת או הנייד

יש לי מלא חברים ברשת ואנחנו משחקים ביחד כל הזמן, אני גם כותב תגובות חופשי ועושה מלא לייקים ברשתות, אבל אני לא כותב בקבוצות בווטסאפ ובטח שלא נפגש בחוץ עם חברים בחיים.

להגיד לבוס, המורה או המנהל את דעתי ולדעת ששומעים אותי

בכיתה אני אף פעם לא מצביע והמורה יודעת לא לשאול אותי, כשצריך לדבר עם המנהלת המילים פשוט בורחות לי וההתקפלות והוויתור שלי על דעתי מחליף אותן

את כל אלו ועוד אפשר לנצח

בתהליך WinCBT קצר וממוקד. למעשה יצאת כבר לדרך, נשאר רק להתקשר, או להשאיר פרטים כדי לעבור לשלב הבא

להשתתף במשחק החיים כמו שהיית רוצה

לכל יצור חי בעל מודעות יש מנגנון הישרדותי שנקרא ברח-קפא-הילחם. רובנו מכירים את זה כ FFF. החרדה החברתית נגרמת בגלל באג קטן במנגנון. את הבאג הזה אפשר לפתור בטיפול קוגניטיבי ואז להריץ ריצות ניסיון, ממש כמו כשמפתחים משחק מחשב. את זה עושים בטיפול ההתנהגותי. שני החלקים הללו מרכיבים את עיקר הגישה של טיפול WinCBT מוצלח. אחרי ריצת הניסיון תוכל לשחרר לעולם גרסה מוצלחת יותר. הגרסה החדשה שלך. אותו דבר, רק בלי החרדה.

להנות מהצלחות בלי לפחד מכישלונות

לדבר מול קהל ולהנות מזה

לקנות וגם ללבוש מה שבא לי

לטייל עם חברים וגם לבד

להתאהב בלי לפחד

לשאול כשאני לא יודע

לשחק ואפילו להתחרות

להישאר אני, רק בלי החרדות

כמה פרטים ונחזור אליך

המטפלים שלנו

כל המטפלות והמטפלים שלנו הם בוגרי המכללה האקדמית וינגייט במסלול ללימודי Li-CBT, כולם מומחים בגישת WinCBT.

בפגישתך הראשונה, עם מתאמת הטיפול נכיר, נתחבר ומשם נדע מי המטפל או המטפלת המתאימים ביותר לך. כי תהליך WinCBT הוא תהליך שלם, מאורגן, מתוכנן ומותאם אישית.

מטפלים מומחים לטיפול במבוגרים

כמבוגרים, החרדה החברתית פוגשת אותנו במקומות מסוימים בעוד שבמקומות אחרים כבר למדנו לנצח אותה. מטפל WinCBT רציני יודע את זה וביחד תמצאו את המקומות הספציפיים, האישיים בהם החרדה תוקפת אותך, ביחד תלמדו לזהות את המחשבות, להבין מה הרגשות הקשים מנסים לומר לך ולענות להם כך שיוכלו להשתחרר ולשחרר אותך לחיי חברה חופשיים מחרדה.

מטפלים מומחים בטיפול בילדים ובנוער

העולם של הילדים, העולם של המתבגרים והעולם של המבוגרים הם שלושה עולמות המתקיימים במקביל. טיפול באחד אינו דומה לטיפול בשני. הגישה – אותה גישה, אך השימוש בכלים אחר לגמרי. כדי לעזור למתבגר או למתבגרת בהתמודדות עם חרדה חברתית צריך להבין את עולם המתבגרים, הוא אחר, הוא מיוחד והוא יכול להיות מקסים. רבים ממטפלי ה WinCBT מומחים בטיפול במתבגרים ורבים מאיתנו הוכשרו והתמחו גם בטיפול בילדים. חשוב ונכון לבחור את המטפל או המטפלת בעלי המומחיות המתאימה, לגיל המתאים ולצרכים הייחודיים של כל אדם, כי כל אדם הוא עולם.

כמה שאלות וגם תשובות

היכן מתקיימים המפגשים?

הפגישה הראשונה, עם מתאמת הטיפול המאבחנת מתרחשת בזום, אונליין. זוהי פגישה ארוכה מהרגיל (כשעה וחצי).

כל מפגשי התהליך מתקיימים בקליניקה הפרטית של המטפל/ת שיותאם לך סמוך לאזור מגוריך.

ניסיתי כבר המון דברים, למה שהפעם זה יצליח?

זו בדיוק הנקודה החשובה. CBT היא שיטת הטיפול המוכחת ביותר בעולם, מחקרית וקלינית, אבל אל תאמינו לי, תבדקו – הינה כאן תוכלו לראות תוצאות חיפוש במנוע החיפוש האקדמי google scholar.

שיטת WinCBT היא שיטה קצרת מועד, התהליך כולו ייקח בסך הכל כמה חודשים והמתכון להצלחה הוא מתכון משולב – מצד אחד המטופל, והאחריות שלך להצלחה ומצד שני המטפל והאחריות שלו להיות שם איתך, ללוות, להדריך, להקשיב, לא לשפוט, ללמד את הכלים ולתרגל ביחד עד להצלחה. זה פושט עובד.

האם יש החזרים מקופת חולים / ביטוח פרטי?

אין החזרי קופות חולים / ביטוח פרטי.

אם ארצה להפסיק את התהליך לפני סיום?

טיפול WinCBT הוא טיפול מרצון. בלי הרצון לא נוכל להצליח, לכן תמיד אפשר להפסיק. בכל מקרה של החלטה להפסיק תהליך – החזר כספי יחסי מובטח. 

אנחנו במרחק כמה קליקים

מטופלים מרוצים

שעות טיפול מצטברות

ישובים ברחבי הארץ

מטפלים ומטפלות

שיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות במרחק של קליק