WinCBT

טיפול קוגניטיבי התנהגותי אונליין

אם יש משהו טוב שלמדנו בשנתיים האחרונות, מאז שמישהו אכל עטלף איפה שהוא בעולם, זה שיש הרבה דברים שאפשר לעשות באונליין. אחד הדברים שכבר הצלחנו להוכיח גם בפרקטיקה וגם במחקר הוא שטיפול קוגניטיבי התנהגותי אפקטיבי מאוד, גם כשעושים אותו בצורה מקוונת. מטפלי WinCBT שלנו הפזורים ברחבי הארץ התמחו במאות שעות טיפול בזום בשנתיים האחרונות ועוד אלפי שעות קליניקה במצטבר לאורך השנים. גם עכשיו, כשכבר רואים את הסוף של המגיפה, עדיין אפשר להיפגש דרך המחשב או הטלפון. עכשיו כבר אפשר לבחור את צורת הטיפול והמטפל שהכי נכון לי, בלי קשר איפה אני גר ואיפה הקליניקה.

תגיות: טיפול בחרדות, טיפול קוגניטיבי, טיפול התנהגותי, טיפול ב CBT, טיפול בחרדות ופחדים, מצוקה רגשית

Win CBT

את הגלגל כבר המציאו, נשאר רק לעלות עליו

נפגשים אונליין בפעם הראשונה

לפגישת היכרות עם השיטה, אבחון וקביעת מטרות

קובעים

מועד וגם בוחרים אם בכל זאת מעדיפים מפגש פרונטלי

מתקשרים

מתקשרים אלינו ל 073-374-3900  שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

ממשיכים בחיים עם כלים חדשים

בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (WinCBT) לא רק שתעבדו על הבעיה הספציפית, תלמדו כלים לנצח עוד הרבה אתגרים שיצוצו. בעצם תלמדו שפה, תהפכו לסיביטיסטים בעצמכם ותדעו לנצח גם מכשולים עתידים.

השיטה טובה במיוחד

שיטת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (WinCBT) יעילה במיוחד בטיפול בחרדה, פוביות ספציפיות, בטיפול בתחושות דכדוך ודיכאון קל ובינוני, בשיפור התקשורת האישית ועוד.

תהליך קצר מועד

טיפול קוגניטיבי התנהגותי (WinCBT) הוא תהליך קצר מועד. נפגשים אחת לשבוע, במשך כארבעה חודשים ועושים עבודה שמייצרת שינוי.

טיפול CBT אונליין

יש דברים שקל יותר לעשות מהספה בבית

לפעמים יש אתגרים שקל יותר להתמודד איתם מהחדר הפרטי בבית, בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (WinCBT) אנחנו מבינים את זה היטב. אנחנו יודעים שיש טיפולים שנכון יותר לעשות פרונטלית, אבל ברוב המקרים, את רוב הטיפולים, אין מניעה לעשות בצורה מקוונת, באונליין. אנחנו נראה זה את זה, נשמע זה את זה ואפילו נדע לקרוא את שפת הגוף האחד של השני. וחלקים גדולים בטיפול אפשר יהיה לעשות בין המפגשים, בצורה מקוונת דרך המערכת הממוחשבת שלנו שתלווה את הטיפול לאורך כל הדרך.

למה לבחור בנו

כל המטפלים שלנו הם בוגרי מסלול הלימודים במכללה האקדמית וינגייט והם חברים בעמותת המטפלים הישראלים (LICBT ISRAEL). המטפלים שלנו מומחים בשיטה. הם כולם מוסמכים לטיפול בבוגרים ומתבגרים מגיל 16 ומעלה ורבים מחזיקים בהתמחויות נוספות, לרבות טיפול בילדים (החל מגיל 6). כולם הוכשרו וטיפלו שעות רבות מאוד גם בטיפול מקוון. את המרכז עצמו מובילים בכירי המרצים והמדריכים במסלול ההכשרה ומקפידים כל העת להישאר מעודכנים בכל החידושים, המחקריים והטיפוליים בעולם ה CBT. מטופל שמגיע לטיפול WinCBT יודע שהגיע למקום הנכון, כבר בפגישה הראשונה.

טיפול אונליין
חרדה חברתית

טיפול בחרדה חברתית

חרדת בריאות

טיפול בחרדת בריאות

חרדת נהיגה

טיפול בחרדת נהיגה

טיפול בדיכאון קל עד בינוני

ערך עצמי

ערך עצמי

תקשורת אפקטיבית

תקשורת אפקטיבית

השאר פרטים ונחזור אליך, שיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום

 

לקריאה נוספת

תרגילי רגיעה

תרגילי רגיעה

תרגילי הרגעה, תרגול ג'יקובסון Progressive Muscle Relaxation אם רק היה לנו איזה שהוא תרגיל שהיינו יכולים לעשות, בזמן קצר, בלי מאמץ מיוחד ואולי אפילו בלי שאנשים סביבנו יראו ושהיה יכול לעזור לנו להירגע... אם רק היה כזה, כמה טוב היה, נכון? אז זהו... שיש. עוד לפני קום...

פרדוקס התקשורת הכפול

פרדוקס התקשורת הכפול

פרדוקס התקשורת הכפול וואוו איזו כותרת מפוצצת. נשמע כמו איזו כותרת אקדמית, או סינדרום של איזו תופעה ייחודית. האמת היא שלא - ולא. פרדוקס התקשורת הכפול הוא פרדוקס שכולנו מכירים. למרות שאולי רובנו לא הגדרנו אותו ואנחנו חיים איתו, כאילו בשלווה. זהו פרדוקס ש"דופק" לרבים...

דיבור עצמי – ממונולוג מוריד לדיאלוג מעצים

דיבור עצמי – ממונולוג מוריד לדיאלוג מעצים

דיבור עצמי - ממונולוג מוריד לדיאלוג מעצים מכירים את זה שבאמצע שיחה עם חבר, או בן משפחה אתם פתאום מפספסים משהו שאמר? כי בדיוק קפצה לכם איזו מחשבה ואיבדתם את ההקשבה אליו... או למשל, כשאתם מאזינים לאיזו הרצאה, שיעור, סדנא או משהו בסגנון, המרצה אמר משהו ואתם רוצים לשאול...

חבל לחכות, כדאי לקבוע פגישה ראשונה כבר היום

מרכז טיפולים

בפריסה ארצית

רמת גן

שתי סיביטיסטיות ברמת גן

להכיר את ימית הקלק כאן

תל אביב

סיביטיסטית בצפון תל אביב

רמת אביב

סיביטיסט ברמת אביב

אשקלון

סיביטיסטית באשקלון

רמת השרון

סיביטיסטיות ברמת השרון:

רוצים להכיר את מיכל? הקליקו כאן!

לפגוש את שמרית? הקליקו כאן!

מרכז תל אביב

סיביטיסט במרכז תל אביב

גבעתיים

סיביטיסטית בגבעתיים

חולון

סיביטיסטית בחולון (+מאבחנת +ילדים ונוער)

קריית טבעון

סיביטיסטית בקריית טבעון

יסוד המעלה

סיביטיסטית ביסוד המעלה

בית ינאי

סיביטיסטית בבית ינאי + ילדים ונוער

יגאל אלון, תל אביב

סיביטיסטית במרכז תל אביב

פוריה

הסיביטיסטית שלכם בפוריה (טבריה והסביבה) - נשים ונוער