fbpx

חרדה חברתית כבר לא בשבילי

מרכז טיפול קוגניטיבי – התנהגותי בפריסה ארצית

אפשרות לטיפול חינם בחרדה חברתית במסגרת מחקר ע"י מטפלים בשלב ההתמחות. פרטים בתחתית העמוד

חרדה חברתית? לא בשבילי!

להנות גם בהפסקות בבית הספר ובפינת הקפה בעבודה

זו החרדה החברתית שגורמת לבידוד, זה לא אומר עלי שאני אדם מתבודד. אפשר לנצח את ההימנעות ולפעול חברתית ממש כמו שהייתי רוצה. עם החברים בהפסקות, בלי אוזניות ושאר מחסומים. טיפול סיביטי בחרדה חברתית הוא כנראה התשובה הכי מדויקת בדיוק לזה.

להבין את החרדה ולשחרר אותה בתהליך טיפול קוגניטיבי ולראות אותה הולכת לדרכה בחלק ההתנהגותי.

החרדה החברתית יכולה להופיע בכל מיני פנים, היא יכולה להיות ספציפית והיא יכולה להיות נרחבת, (בשפה המקצועית יקראו לה במקרה הזה חרדה חברתית מוכללת), אבל כל זה לא משנה – אם היא משפיעה לך על החיים, עוצרת אותך מלעשות דברים שהיית רוצה ושבסתר הלב אפשר גם להודות שאולי זה היה מצליח, אבל זה פשוט לא קורה… כי פתאום קופאים, נבהלים, כועסים, מאבדים את המילים, לא משנה מה הסימפטום הגופני ומה בסוף ההתנהגות – כל זמן שזו לא ההתנהגות הרצויה (אנחנו קוראים לזה התנהגות בטוחה, או התנהגות נמנעת). אז זהו, די! הגעת לכאן סימן שעד כאן זה הספיק. טיפול WinCBT ממוקד וקצר מועד יעזור לך לצאת מזה ולצאת לדרך חדשה! כן, כן… דרך חדשה אפשרית ולא רחוקה ממך עכשיו. טיפול cbt בחרדה חברתית יכול להיות התשובה שלה חיכינו

להיות אני כמו שאני ולא רק מאחורי המקלדת או הנייד

יש לי מלא חברים ברשת ואנחנו משחקים ביחד כל הזמן, אני גם כותב תגובות חופשי ועושה מלא לייקים ברשתות, אבל אני לא כותב בקבוצות בווטסאפ ובטח שלא נפגש בחוץ עם חברים בחיים.

להגיד לבוס, המורה או המנהל את דעתי ולדעת ששומעים אותי

בכיתה אני אף פעם לא מצביע והמורה יודעת לא לשאול אותי, כשצריך לדבר עם המנהלת המילים פשוט בורחות לי וההתקפלות והוויתור שלי על דעתי מחליף אותן

את כל אלו ועוד אפשר לנצח

בתהליך WinCBT קצר וממוקד. למעשה יצאת כבר לדרך, נשאר רק להתקשר, או להשאיר פרטים כדי לעבור לשלב הבא ולהתחיל טיפול cbt בחרדה חברתית ממש כבר וללא דיחוי

שיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות

להשתתף במשחק החיים כמו שהיית רוצה

לכל יצור חי בעל מודעות יש מנגנון הישרדותי שנקרא ברח-קפא-הילחם. רובנו מכירים את זה כ FFF. החרדה החברתית נגרמת בגלל באג קטן במנגנון. את הבאג הזה אפשר לפתור בטיפול קוגניטיבי ואז להריץ ריצות ניסיון, ממש כמו כשמפתחים משחק מחשב. את זה עושים בטיפול ההתנהגותי. שני החלקים הללו מרכיבים את עיקר הגישה של טיפול WinCBT מוצלח. אחרי ריצת הניסיון תוכל לשחרר לעולם גרסה מוצלחת יותר. הגרסה החדשה שלך. אותו דבר, רק בלי החרדה. יכול להיות שטיפול סיביטי בחרדה חברתית הוא התשובה? – ממש כן! ראו מטה את כל מה שאפשר להרוויח בטיפול cbt בחרדה חברתית: 

לשחק ואפילו להתחרות

להתאהב בלי לפחד

לקנות וגם ללבוש מה שבא לי

להנות מהצלחות בלי לפחד מכישלונות

להישאר אני, רק בלי החרדות

לשאול כשאני לא יודע

לטייל עם חברים וגם לבד

לדבר מול קהל ולהנות מזה

לדבר מול קהל ולהנות מזה

להנות מהצלחות בלי לפחד מכישלונות

כמה פרטים ונחזור אליך

המטפלים שלנו

כל המטפלות והמטפלים שלנו הם בוגרי המכללה האקדמית וינגייט במסלול ללימודי Li-CBT, כולם מומחים בגישת WinCBT.

בפגישתך הראשונה, עם מתאמת הטיפול נכיר, נתחבר ומשם נדע מי המטפל או המטפלת המתאימים ביותר לך. כי תהליך WinCBT הוא תהליך שלם, מאורגן, מתוכנן ומותאם אישית.

מטפלים מומחים לטיפול במבוגרים

כמבוגרים, החרדה החברתית פוגשת אותנו במקומות מסוימים בעוד שבמקומות אחרים כבר למדנו לנצח אותה. מטפל WinCBT רציני יודע את זה וביחד תמצאו את המקומות הספציפיים, האישיים בהם החרדה תוקפת אותך, ביחד תלמדו לזהות את המחשבות, להבין מה הרגשות הקשים מנסים לומר לך ולענות להם כך שיוכלו להשתחרר ולשחרר אותך לחיי חברה חופשיים מחרדה.

מטפלים מומחים בטיפול בילדים ובנוער

העולם של הילדים, העולם של המתבגרים והעולם של המבוגרים הם שלושה עולמות המתקיימים במקביל. טיפול באחד אינו דומה לטיפול בשני. הגישה – אותה גישה, אך השימוש בכלים אחר לגמרי. כדי לעזור למתבגר או למתבגרת בהתמודדות עם חרדה חברתית צריך להבין את עולם המתבגרים, הוא אחר, הוא מיוחד והוא יכול להיות מקסים. רבים ממטפלי ה WinCBT מומחים בטיפול במתבגרים ורבים מאיתנו הוכשרו והתמחו גם בטיפול בילדים. חשוב ונכון לבחור את המטפל או המטפלת בעלי המומחיות המתאימה, לגיל המתאים ולצרכים הייחודיים של כל אדם, כי כל אדם הוא עולם.

כמה שאלות וגם תשובות

הפגישה הראשונה, עם מתאמת הטיפול המאבחנת מתרחשת בזום, אונליין. זוהי פגישה ארוכה מהרגיל (כשעה וחצי). כל מפגשי התהליך מתקיימים בקליניקה הפרטית של המטפל/ת שיותאם לך סמוך לאזור מגוריך.
שאלה מצוינת. אומנם אין בטחונות, אבל אנחנו יכולים לומר לך שטיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא שיטת הטיפול המוכחת ביותר, מחקרית וקלינית לטיפול בחרדות מהסוג של חרדת נהיגה. לכן אפשר לומר בביטחון, ככל שהמטופל מקפיד לשתף פעולה בטיפול, זה בעצם הסיכוי הטוב ביותר לנצח את חרדת הנהיגה.
אין החזרי קופות חולים / ביטוח פרטי.
תהליך טיפול ב WinCBT לוקח מספר חודשים. התהליך הסטנדרטי הוא פגישת תיאום ואבחון ואז 16 מפגשים שבועיים.
טיפול WinCBT הוא טיפול מרצון. בלי הרצון לא נוכל להצליח, לכן תמיד אפשר להפסיק. בכל מקרה של החלטה להפסיק תהליך – החזר כספי יחסי מובטח.
מטפלים ומטפלות
0 +
ישובים ברחבי הארץ
0
שעות טיפול מצטברות
0 +
מטופלים מרוצים
0 +

אפשרות לטיפול חינם במסגרת מחקר ועל ידי מטפלים בשלב ההתמחות

מטפלים בצפון

מטפלים בשרון

מטפלים במרכז

מטפלים בירושלים

מטפלים בשפלה

מטפלים בדרום

לרה סוזין

עיר: אשדוד