הצעה מיוחדת לעובדי ותלמידי המרכז האקדמי לוינסקי - וינגייט

wingate-special

טיפול WinCBT במחיר מיוחד

המטפלים שלנו שהוסמכו לאורך השנים במסלול ללימודי LICBT במכללה ישמחו להעניק לך את השירות והטיפול הטוב ביותר ולעשות זאת במחיר מיוחד עבורך באמצעות מרכז הטיפול הארצי WinCBT.

המסלול הכשיר עד עתה 21 מחזורים מוצלחים וממשיך במלוא התנופה עם מחזורים נוספים שלומדים גם עתה. המטפלים שלנו הוסמכו והתמחו בטיפול בחרדה, פוביות ספציפיות (כמו למשל חרדת מבחנים, חרדת ביצוע, חרדה חברתית, נהיגה, טיסה וכו' וכו'), תחושות דכדוך ודיכאון קל ובינוני, תחושות ערך עצמי נמוך ועוד. מטרת הטיפול היא לעזור למטופל להיות הכי טוב שהוא יכול, להבין מה מנהל אותנו, איפה זה משרת אותנו ואיפה פחות – ובמקומות שפחות, ללמוד באמצעות כלי    ה CBT לנהל את המחשבות ואת הרגשות שלנו, במקום שאלו ינהלו אותנו.

וודאי יעניין אתכם לדעת ששיטת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי היא השיטה הנחקרת ביותר בעולם ונחשבת ליעילה ביותר מכל הכלים הטיפוליים בתחומים שהזכרנו מעלה. לא במקרה השיטה נקראת בספרות המקצועית ובמחקר גם :evidence based therapy – טיפול מבוסס עובדות.

הכלים שלנו הכי טובים בטיפול בתחושת תקיעות, חרדת בחינות, חרדה חברתית, התקפי פאניקה, תחושת דכדוך, דיכאון קל עד בינוני, פוביות ספציפיות (למשל פחד ממעליות, חרדת קהל, פחד טיסה וכו'), טיפול הורה – ילד, שיפור מיומנויות תקשורת ועוד

רוצים לדעת עוד על CBT ועלינו? מוזמנים לגלוש ברחבי האתר ולהתרשם, או פשוט להתקשר.

מרגישים שהייתם יכולים יותר, אבל משום מה זה לא קורה?

אנחנו מכירים את זה. אפשר לגרום לזה לקרות – להגיע למקסימום האישי – זה ה Win שב CBT.

עדות אישית: למסלול הלימודים האמור אני הצטרפתי לפני לא מעט שנים. כחלק מההסמכה סטודנטים נדרשים לעבור תהליך שנקרא פורטפוליו. 

פורטפוליו הוא תהליך טיפול עצמי, בכלים שהסטודנט לומד. אני סבלתי אז מחרדת קהל דרמטית. הייתי מצוין באחד על אחד, אבל מול קהל גדול מזה, הייתי משתתק, נאלם דום, מסמיק, משתנק ובקיצור – על הפנים! בחרתי לטפל בזה בכלי ה CBT. 

יודעים מה קרה מאז? מאז אני מדריך, מרצה ומנהל קורס במסלול. אני מעדיף את זה פי מיליון מאשר עבודה אחד על אחד וגם נהנה מזה הרבה יותר.

 

עכשיו תורנו לעשות למען הבית בו גדלנו, בו אנו מגדלים את דור המטפלים הבא 

ולעשות זאת באמצעות המטפלים שגדלו איתנו. אצלנו.

מטפלי מרכז הטיפול WINCBT פרוסים ברחבי הארץ, מבאר שבע ואשקלון בדרום ועד קריית שמונה שבצפון.

הטיפול יכול להתקיים פרונטלי או מקוון לשיקולך.

 

אז מה קבענו, אנחנו נתקשר אליך או להפך?